Chmeláky - želé bonbony 80g | Rakytník Cvrček

Chmeláky - želé bonbony 80g

Zdravé mlsání pro dospělé. Pomáhá při bolestech v krku. Chmel nejen pro pivaře. Chmele si ceníme pro jeho charakteristickou hořkou chuť, která neodmyslitelně patří k českému národnímu nápoji – pivu. Chmel obsahuje řadu látek s různými biologickými účinky, pryskyřice (hořké kyseliny), silice, polyfenoly. Nejnovější výzkumy prokázaly, že chmel zastavuje účinky HELICOBACTER PYLORI, který způsobuje žaludeční vředy. Chmel podporuje i trávení a obnovuje chuť k jídlu.

Hmotnost
80g
Slazení
s fruktózou
Dostupnost
Skladem
Vaše cena s DPH23,00 Kč
Vaše cena bez 15% DPH20,00 Kč
Vaše cena za 1kg vč. DPH 287,50 Kč
-+
10
 ks v balení 
Cena dopravy
145,- Kč
Osobní odběr
ZDARMA
Prodejna ve Lhotě pod Libčany

Ihned k odběru na naší prodejně

Lhota pod Libčany 147
obchod@rakytnikcvrcek.cz
Po - Pá: 7:30 - 17:00

Zdravé mlsání pro dospělé. Pomáhá při bolestech v krku. Chmel nejen pro pivaře. Chmele si ceníme pro jeho charakteristickou hořkou chuť, která neodmyslitelně patří k českému národnímu nápoji – pivu. Chmel obsahuje řadu látek s různými biologickými účinky, pryskyřice (hořké kyseliny), silice, polyfenoly. Nejnovější výzkumy prokázaly, že chmel zastavuje účinky HELICOBACTER PYLORI, který způsobuje žaludeční vředy. Chmel podporuje i trávení a obnovuje chuť k jídlu. Díky aplikaci nové technologie pasterace vysokým tlakem bylo možno použít homogenit z čerstvých chmelových šištic českého chmele, obohacený vitamínem C. Ideální spojením chmele a želatiny, kterou náš žaludek před trávením dlouhou dobu omílá o žaludeční stěny a tím zvyšuje účinek chmele. Dochází tím k ozdravování žaludku od zánětu.

Složení: glukózový sirup, fruktóza, zahušťovadlo: vepřová želatina, chmelový homogenát 1,25%, kyseliny: kyselina citronová, konzervant: sorban draselný, lešticí látky: karnaubský vosk.

Trvanlivost: šest měsíců.